Promocje

NA START

Składasz u nas swoje pierwsze zamówienie? Teraz, dla naszych nowych klientów, mamy niespodziankę, -15% rabatu NA START! Aby skorzystać z naszej promocji wystarczy wpisać kod NASTART podczas składania zamówienia. Nie przegap okazji na zdrowe posiłki dostarczane bezpłatnie prosto pod Twój adres.

IM WIĘCEJ ZAMAWIASZ, TYM WIĘCEJ ZYSKUJESZ!

Składając zamówienie na więcej, niż 1 zestaw diety pudełkowej pod ten sam adres dostawy – otrzymasz dodatkową zniżkę:

2 zestawy – 10%

3 zestawy – 15%

4 zestawy – 20%


Rabat przysługuje w pokrywające się dni zamówienia.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Załóż konto i zacznij zbierać punkty w programie lojalnościowym. Na start dostajesz od nas wraz z zaznaczeniem zgód marketingowych +1000 punktów. Zebrane punkty możesz wymieniać na vouchery albo płacić nimi za zamówienia.


Jak to działa:

  1. Zamów nasz catering, a równowartość pieniężna Twojego zamówienia zostanie przeliczona na punkty – 1 PLN = 1OO pkt lojalnościowych.
  2. Oceniaj posiłki – Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna, za każdą otrzymasz punkty.
  3. Polecaj nasz catering dietetyczny Kulinarnie Fit swoim znajomym – dzięki Tobie otrzymają 15% zniżki na pierwsze zamówienie, a Ty dostaniesz punkty za polecenie oraz 10% zniżki na kolejne zamówienie.

Dzięki naszemu Programowi Lojalnościowemu „Skarbonka” nie tylko dbasz o swoje zdrowie, ale i o portfel! Zbieraj punkty, doświadczaj smacznego, lekkiego i odpowiedzialnego żywienia i oszczędzaj jednocześnie!

Szczegóły w regulaminie Programu Lojalnościowego „Skarbonka”.

KONIŃSKA KARTA MIESZKAŃCA

JEDNA karta WIELE korzyści. Konińska Karta Mieszkańca uprawnia do skorzystania z 10% zniżki na wszystkie nasze diety.

Więcej informacji:

609 583 072

kontakt@kulinarniefit.pl