O nas

Dlaczego Kulinarnie Fit?

„Kulinarnie Fit powstało z chęci wnoszenia pozytywnej zmiany w życie osób w naszym otoczeniu. W codziennej pracy podajemy swoje serce na talerzu. Kierujemy się troską i zaangażowaniem. Nie dajemy prostych rozwiązań lecz każdemu towarzyszymy w jego osobistej drodze dzięki stałej opiece dietetyka. Pozostajemy w bliskim kontakcie z każdym klientem. Towarzyszymy Ci w całym procesie zmiany.”

Na co stawiamy?

TROSKA

Jesteśmy specjalistami od pomocy. Wywodzimy się z Zakładu Aktywności Zawodowej. Doświadczenie zbierane latami w kompleksowym towarzyszeniu naszym podopiecznym wykorzystujemy we wspieraniu klientów w ich osobistych wyzwaniach.

ZDROWIE

Przez zdrowe odżywianie wprowadzamy pozytywną zmianę w życiu tych, których karmimy. Poprawiamy komfort życia, dodajemy energii i edukujemy. Pokazujemy, że zmiana nawyków to nie tylko coś koniecznego, ale przede wszystkim działanie, które wnosi do Twojego życia wiele smaku i radości.

PROFESJONALIZM

Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem specjalistów. Począwszy od managerów, logistyków, przez kucharzy po dietetyków – w pracy łączymy swoje wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach po to, by wesprzeć Ciebie, Twoich pracowników i bliskich w codziennych wyzwaniach.

WYTRWAŁOŚĆ

Konsekwentnie dążymy do wywiązania się z podjętych zobowiązań. Nie poddajemy się. Wspólnie stawiamy czoła stojącym przed nami wyzwaniom, poszukujemy nowych rozwiązań. Od pierwszej konsultacji z dietetykiem, poprzez comiesięczne spotkania i dodatkowe pakiety rehabilitacyjne robimy wszystko, by zarówno klienci, jak i podopieczni mogli na nas polegać.

POSIŁKI PREMIUM

Jesteśmy cateringiem z misją! Z własnego doświadczenia wiemy, że lekkie, zdrowe, dobrej jakości jedzenie poprawia komfort życia, dodaje energii i wspiera w codziennych wyzwaniach.

Gotujemy z najwyższej jakości składników, od sprawdzonych dostawców.

Nasze posiłki są starannie przygotowywane przez doświadczonego dietetyka, aby zapewnić Ci odpowiednią ilość składników odżywczych. Mamy szeroki wybór opcji dla różnych preferencji dietetycznych. Zapewniamy świeżość, smak i wygodę, abyś mógł czerpać korzyść z zdrowego odżywiania bez stresu przygotowywania posiłków. 

NASZ DIETETYK JEST DLA CIEBIE!

Prowadzimy profesjonalną poradnię dietetyczną. Na podstawie stanu zdrowia, zapotrzebowania organizmu i analizy składu ciała, nasz dietetyk pomoże dobrać, odpowiedni dla Ciebie, plan żywieniowy oraz monitorować i weryfikować postępy. Pozostajemy w bliskim kontakcie z każdym klientem. Towarzyszymy Ci w całym procesie zmiany.

Zamawiając u nas dietę – opiekę dietetyka wraz z analizą składu ciała otrzymujesz BEZPŁATNIE.
Umów się na wizytę i skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalisty.